Karaca Oto Kurtarma - Yol Yardım Hizmeti- Balıkesir Araç Kurtarma

Hzimetler

Çekici Hizmeti

Balıkesir bölgesinde bulunan en kaliteli ve uygun fiyatlı çekici kurtarıcı hizmetleri için her zaman yanınızdayız Balıkesir Yol Yardım Karaca Oto Kurtarma bünyesinde hizmet vermektedir. Profesyonel Ekibimizle 7/24 Çalışma Prensibi İle Hizmetinizdeyiz.

Yol Yardım Hizmeti

Balıkesir'de oto yardım Çekici Kurtarıcı Kurtarma işleriniz çin 7/24 bize ulaşabilir profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz size bir telefon kadar yakınız.

Otobüs Yol Yardım

Balıkesir'de otobüs çekici ve otobüs kurtarıcı hizmeti. Balıkesir yolu üzerinde otobüsününüz mü arızalandı. Balıkesir otobüs çekici ve Balıkesir otobüs kurtarıcı olarak haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz.

Çoklu Araç Taşıma

Balıkesir araç taşıma, çoklu araç taşıma ve nakili hizmetleri de sunan firmamız birden fazla sayıda olan aracınızı aynı anda belirttiğiniz noktalara ulaştırma konusunda sizlere hizmet sunmaktadır. Çift katlı araç taşımadan tutun da iki aracı aynı anda taşıyan araçlarımıza kadar geniş bir araç parkına sahibiz. Balıkesir çoklu araç taşıyıcı ve kurtarıcı hizmetleri için lütfen bizi arayın.

Vinç

Vinç sektöründe taşımacılık, nakliye, indirme-bindirme, sepetli platform, forklift gibi iş makinalarını aylık, günlük ve saatlik kiralama olarak hizmet veriyoruz.

Sepetli Platform Vinç

Sepetli vinçler, genellikle araç üstüdür, fakat iş makinesi şeklinde de sepet vinçler bulunmaktadır. Sepet Vinç insan gücüyle erişilmesi zor olan yüksek yapıtlara (bina, direk, gemi, uçak vb.) ulaşımı sağlayarak gerekli işin yapılmasına yardımcı olur. Sepet içinde ki personel güvenli bir şekilde işi tamamlar.

Karavan Taşıma Hizmeti

Balıkesir karavan taşıma ve karavan nakliyesine mi ihtiyacınız oldu. Balıkesir karavan çekici hizmetleri konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. İster motor karavan ister çekme karavan ihtiyacınız ne olursa olsun Balıkesir bölgesinde karavan çekme konusunda uzman firmamız hizmetinizdedir. Ağır tonajlı karavanlarınız, büfe karavanı çekici, işçi karavanı çekici, römork çekici, şantiye karavanı çekme hizmetleri için bizi arayın.

Tır Çekici Hizmeti

Balıkesir tır çekici, Balıkesir tır kurtarıcı hizmetleri için www.karacaotokurtarmavinc.com Tırınız arızalandı ya da kaza mı yaptı? Balıkesir ilinin neresinde olursanız olun kamyon çekici hizmetleri için bizi arayın. Tırınızın vinçle mi çekilmesi gerekiyor ya da başka bir noktaya mı taşınacak. Hemen bizi arayın.